W związku z dynamicznym rozwojem, agencja Art Sem, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Key Account Manager

Kluczowe obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • prowadzenie rozmów i prezentacji sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert
  • negocjacje handlowe

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży reklamy internetowej (praca w Agencji Interaktywnej)
  • wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • umiejętność analizy potrzeb Klienta
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego
  • wiedza na temat rynku reklamy internetowej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa agencyjna)
  • niezbędna narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • po okresie próbnym pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Firmy
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Art Sem Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z poniższego formularza kontaktowego:

Imię i nazwisko*

Adres email*

Załącznik CV*